V četrtek, 23. 2. 2017 smo našo šolo za en dan spremenili v hišo eksperimentov.

Ob 8.00 je potekala otvoritev celodnevnega dogodka. Učenci 6. a so za začetek med drugim zapeli himno Hiše eksperimentov.

Učence so pozdravili ravnatelj, Milan Burkeljca, župan občine Megeš Franc Jerič in predstavnica Hiše ekperimentov, Andreja Perat.

Od 8.30 dalje so učenci lahko preizkusili več kot 50 različnih eksperimentov. Učenci 1. razreda so si v avli ogledali znanstveni šov “jajčkologija”, učenci 8. in 9. razreda pa “plinologijo”. Vsi so bili enotni, vsi dogodki so bili zelo poučni in zanimivi.

Več fotografij si lahko ogledate v galeriji (foto: Milan Burkeljca)

————————————————————————————————————–

V četrtek, 23. 2. 2017 bomo na šoli gostili Hiško eksperimentov. V dopoldanskem času bodo učenci lahko preizkusili različne eksperimente.
Od 14.45 do 16.00 pa bo Hiška eksperimentov na voljo za ogled tudi za zunanje obiskovalce.
Vljudno vabljeni.

Obvestilo o obisku Hiške eksperimentov na OŠ Mengeš