Zadnji teden v decembru smo tudi letos članice aktiva šolske svetovalne in specialno pedagoške službe pripravile igrive odmore za učence z dodatno strokovno pomočjo in njihove prijatelje. Učenci od 1. do 3. razreda so se ob igrah družili in zabavali v ponedeljek in torek, učenci od 4. do 6. razreda v sredo in četrtek, učenci od 7. do 9. razreda pa v petek. Igre so se tematsko navezovale na osrednjo temo letošnjega šolskega leta AL’ PRAV SE PIŠE KAŠA ALI KASHA. Učenci so se preizkusili in urili spretnosti predvsem v govorno jezikovnih igrah. Sodelovali so lahko pri igrah: Gradim besede, Karte pripovedovalke, Pozorko, Boogle, Story cubes, Memory, Tik tak bum in Activity. Učenke Liza, Taja in Adriana  iz 5. b razreda so s seboj prinesle tudi gibalno igro Twister. Veseli nas, da so igrivi odmori v decembru vedno zelo dobro obiskani. Učenci pravijo, da si tovrstnega druženja želijo in radi pridejo, ker se vedno zabavajo. Vsi v en glas povedo, da so odmori super, zelo zanimivi in vedno prehitro minejo. Članice aktiva obljubljamo, da bomo zanimive odmore organizirale tudi prihodnje šolsko leto. Se veselimo druženja!!!