Po zbranih prijavah vas obveščamo, za katere dejavnosti so učenci izrazili dovolj zanimanja, da jih bomo dali v načrt za izvedbo. Veseli smo velikega števila prijav, tako da bomo predvidoma izvedli veliko večino ponujenih dejavnosti.

Več informacij dobite TUKAJ.

—————

V Osnovni šoli Mengeš vsako leto za učence od 5. do 9. razreda, ki ste radovedni, se radi učite in spoznate kaj novega ter ste si za to pripravljeni vzeti tudi čas, pripravimo obogatitvene dejavnosti. V obogatitvene dejavnosti se lahko vključite vsi učenci, ki vas določena dejavnost zanima in ste pripravljeni aktivno sodelovati, se udeležiti morebitnih priprav in podobno. Na začetku šolskega leta bomo zbrali prijave, v nadaljevanju pa vas bomo podrobneje obveščali in podali natančnejša navodila. Izvedli bomo dejavnosti, za katere bo dovolj zanimanja.

Izvedbe bomo prilagodili razmeram v zvezi s Covid-19. Pri izvajanju dejavnosti bomo upoštevali priporočila NIJZ.

Na dejavnosti se je potrebno prijaviti.

Ne pozabite razredniku oddati prijavnice do srede, 9. 9. 2020.

Izvedli bomo dejavnosti, za katere bo dovolj zanimanja.

Predstavitev obogatitvenih dejavnosti najdete na spodnji povezavi. Verjamemo, da boste našli kaj zanimivega zase.

Ponudba obogatitvenih dejavnosti za šolsko leto 2020/2021

Prijavnice za učence od 5. do 9. razreda, obogatitvene dejavnosti (učenci so na papirju 4. 9. 2020 dobili v šoli)