OBOGATITVENE DEJAVNOSTI

V Osnovni šoli Mengeš vsako leto za učence od 5. do 9. razreda, ki ste radovedni, se radi učite in spoznate kaj novega ter ste si za to pripravljeni vzeti tudi čas, pripravimo obogatitvene dejavnosti. V obogatitvene dejavnosti se lahko vključite vsi učenci, ki vas določena dejavnost zanima in ste pripravljeni aktivno sodelovati, se udeležiti morebitnih priprav in podobno. Na začetku šolskega leta bomo zbrali prijave, v nadaljevanju pa vas bomo podrobneje obveščali in podali natančnejša navodila. Izvedli bomo dejavnosti, za katere bo dovolj zanimanja.

Predstavitev obogatitvenih dejavnosti najdeš na spodnji povezavi. Verjamemo, da boš našel/našla kaj zanimivega zase.

Ponudba obogatitvenih dejavnosti za šolsko leto 2019/2020

Prijavnice za učence od 5. do 9. razreda, obogatitvene dejavnosti

Na dejavnosti se je potrebno prijaviti. Ne pozabi razredniku oddati prijavnice do petka, 6. 9. 2019