18. 3. 2020

Drage učenke in učenci, spoštovani starši,

z današnjim dnem so v naši spletni učilnici pripravljena navodila, gradiva, naloge in sporočila vaših učiteljev.

Tehnično podporo za  spletne učilnice imamo na Arnesu, ki je imel v preteklih dneh zaradi preobremenjenosti težave in iščejo rešitve, da bi sistem deloval čim bolj nemoteno. Upamo, da bo v nadaljevanju čim manj težav z dostopom do spletnih učilnic.

Za dostop do navodil in gradiv ne boste potrebovali nobenih gesel. Za dostop do gradiv tudi ne boste potrebovali eAsistenta.

Po povratku v šolo bodo učitelji preverili, v kolikšni meri vam je uspelo snov predelati in poskrbeli bomo, da zapolnimo vrzeli. Vsekakor vam zaupamo, da boste delo odgovorno opravili in se potrudili po najboljših močeh.

Natančnejša navodila za delo bodo učitelji sproti objavljali  v spletnih učilnicah. Predlagamo, da se učenja lotevate dnevno kar po šolskem urniku. Tako boste ohranili šolski ritem in rutino. Vsekakor pa se boste za čas dela odločili skupaj s starši.

Vsi vam želimo, da ostanete zdravi in da spoštujete navodila, ki so nam dana. Le tako bomo uspešno premagali epidemijo in se kmalu videli v šoli.