Spoštovani starši,

obveščamo vas, da je naša šola podprla program šole za starše, ki jo organizira Pozitivna psihologija za boljše življenje. V mesecu januarju in februarju 2021 vam bo na voljo cikel 10 kvalitetnih spletnih predavanj za starše. Za vas bodo brezplačna, se pa morate na njih prijaviti. Izvajalci bodo znani in uveljavljeni predavatelji oz. strokovnjaki z različnih področij, ki so še posebej aktualna za vse starše in vse, ki se profesionalno ukvarjajo z delom z otroki in mladostniki.

NOVO: posredujemo vam povezavo do že izvedenih predavanj.

Predavanja bodo potekala ob sredah in sobotah ob 18.00 po razporedu, ki ga lahko vidite v tabeli.

Za več informacij o predavateljih in vsebini ter brezplačne prijave kliknite na spodnjo sliko.

POVEZAVA DO ŽE IZVEDENIH PREDAVANJ ŠOLE ZA STARŠE

Na TEJ POVEZAVI si lahko ogledate seznam zares velikega števila kvalitetnih predavanj, ki jih je v preteklih letih pripravila Pozitivna psihologija.