V petek, 16. 11. 2018 vas vabimo na ogled najstniške komedije z naslovom Kok ti men zdej dol visiš, ki jo bodo ob 18.30 v KD Mengeš odigrali učiteljice in učitelji naše šole, ki so povezali v gledališki klub. Tokrat še zadnjič.

Zaradi izjemnega odziva učencev ob zaključku šolskega leta in tudi obiskovalcev, ki so si predstavo ogledali oktobra, so se učitelji gledališkega kluba odločili, da jo odigrajo še enkrat, tokrat zadnjič. Na zadnji uprizoritvi bo nastopila še skupina oboževalcev skupine Hudo. Kdo in kako? Pridite in si oglejte predstavo.

Učitelji so se odločili, da predstavo ponudijo za šolski sklad, kar pomeni, da bomo vsa sredstva od prodanih vstopnic in morebitne druge donacije namenili v šolski sklad, ki pomaga učencem iz socialno ogroženih družin in pomaga zniževati tudi stroške nadstandardnih programov, ki se jih udeležije veliko naših učencev.

Rezervirajte si čas in si čim prej priskrbite najboljše sedeže v dvorani.

Vljudno vabljeni.