Lepega pokoronskega dne, 3. 6. 2020, smo najmlajši z navdušenjem izkoristili topel sončen dan.

Sedenje v šolskih klopeh, brez igrač in dotikov je neznosno. Še dobro, da imamo okoli šole veliko trave in gozda.

Po dolgem času nam je bil celo dopoldne na voljo prostoren travniški prostor za vesele športne igrarije.

Razredi smo se pomerili v spretnostih med seboj. Seveda smo morali paziti na medsebojno razdaljo, na čim manj dotikanja med seboj in tudi športnih pripomočkov. Kar pa ni bilo lahko.

Pripravili smo zanimive skupinske igre. Skakali smo, se lovili, tekmovali in navdušeno navijali za svoje sotekmovalce. Športne naloge so bile lažje in težje,  ob nekaterih smo se tudi nasmejali. Najbolj zanimivo je bilo skakanje v vrečah in preskakovanje velike kolebnice.

Veseli bomo, če bomo lahko še kdaj lahko izkoristili travnik, ki ga imamo.

Poglejte nas na slikah!