Spoštovani starši,

po ponovnem odprtju šole za vaše otroke, vam želimo sporočiti, da smo v veliki meri zelo pomirjeni, celo navdušeni nad nekaterimi stvarmi, ki smo jih opazili.

Otroci so se v šolo vrnili nasmejani, optimistični, končno so v šolo prinesli veselje, smeh in radost. Pa ne samo to. Učitelji sporočajo, kako neverjetno dobro ima večina učencev urejene šolske stvari, zvezke, delovne zvezke. Radi bi se vam zahvalili za vse, kar ste v času izobraževanja na daljavo skupaj z vašimi otroci naredili za šolo. Odlično ste jih tudi pripravili na vrnitev v šolske klopi.

Hvala za vso vašo podporo in mnoge spodbudne misli in sporočila, ki smo jih bili deležni z vaše strani. Naredili bomo vse, da bomo vašim otrokom v nadaljevanju šolskega leta omogočili postopno nadoknaditi čim več stvari, hkrati pa bomo upoštevali situacijo, v kateri ste/smo se znašli. Resnično si želimo, da se šola za vaše otroke v tem šolskem letu ne bi več zaprla.