TEKMOVANJA IZ ZNANJA

Šolsko leto 2019-2020

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA BIOLOGIJE
Datum: 16. 10. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 29 učencev.

Bronasto priznanje so osvojili:
Manca Brezovnik, 9. a
Eva Jemc, 8. č
Gaja Paš Šergan, 8. č
Jaka Zrim, 9. a

Na državno tekmovanje so se uvrstili:
David Groznik, 8. c
Katja Košenina, 8. b
Tristan Vid Baš, 9. c
Tara Kasaš, 8. a
Maks Svete, 9. c

Državno tekmovanje bo v petek, 29. 11. 2019, ob 15.00.

Čestitamo!
Mentorica Metka Trobec

 

Šolsko leto 2018-2019

DRŽAVNO TEKMOVANJE LOGIČNA POŠAST

Datum: 25. 5. 2019
Tekmovanja se je udeležilo 29 učencev.

Zlato priznanje so osvojili:
Zala Škrlep, 1. č
Patrik Anžin, 2. č
Staš Grčar Vidmar, 4. č
Mojca Škrlep, 6. č
Kaja Supej, 7. č
Tijan Kompare, 7. c
Lina Herman, 8. a

Srebrno priznanje so osvojili:
Žiga Minodraš, 2. b
Rubi Berlec, 2. c
Maks Peštaj Zevnik, 3. c
Gal Topolovec, 3. c
Ana Potočnik, 3. c
Arne Kovač, 3. c
Helena Škrlep, 4. č
Neža Juvančič, 5. c
Nina Seničar, 5. c
Maks Svete, 8. c
Tristan Vid Baš, 8. c
Miha Škrlep, 9. b

 

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE LOGIČNA POŠAST

Datum: 10. 5. 2019
Tekmovanja se je udeležilo 117 učencev.
Tekmovalci so lahko osvojili bronasto ali srebrno šolsko priznanje.
Na državno tekmovanje se je uvrstilo 30 učencev, ki so zapisani odebeljeno.

Zala Škrlep, 1. č – srebrno šolsko priznanje

Patrik Anžin, 2. č – srebrno šolsko priznanje
Žiga Minodraš, 2. b – srebrno šolsko priznanje
Nik Balažic, 2. c – srebrno šolsko priznanje
Sven Plešinac, 2. b – srebrno šolsko priznanje
Ela Trampuž, 2. b – srebrno šolsko priznanje
Rubi Berlec, 2. c – srebrno šolsko priznanje
Nika Ficko, 2. a – srebrno šolsko priznanje
Ema Rejc, 2. a – srebrno šolsko priznanje
Maša Sivec, 2. a – srebrno šolsko priznanje
Jaka Smolnikar Ožbolt, 2. č – srebrno šolsko priznanje
Brin Gale, 2. c – srebrno šolsko priznanje
Izak Skok Perovšek, 2. č – srebrno šolsko priznanje
Aleksej Škofic, 2. c – srebrno šolsko priznanje
Jaka Marinček, 2. c – bronasto priznanje
Lev Mahdi Ozimek, 2. b – bronasto priznanje
Tilen Dovžan, 2. b – bronasto priznanje
Urban Prešeren, 2. c – bronasto priznanje
Monika Mesarič, 2. c – bronasto priznanje
Gaja Damjanovič, 2. c – bronasto priznanje
Lovro Lukan, 2. a – bronasto priznanje
Mark Kosec, 2. c – bronasto priznanje
Luka Mandelj, 2. a – bronasto priznanje

Maks Peštaj Zevnik, 3. c – srebrno šolsko priznanje
Arne Kovač, 3. c – srebrno šolsko priznanje
Ana Potočnik, 3. c – srebrno šolsko priznanje
Luka Štrukelj, 3. č – srebrno šolsko priznanje
Gal Topolovec, 3. c – srebrno šolsko priznanje
Brina Gregorc, 3. č – srebrno šolsko priznanje
Tilen Mesarić, 3. c – srebrno šolsko priznanje
Teodor Vrenjak Žarki, 3. a – srebrno šolsko priznanje
Lara Istenič, 3. a – srebrno šolsko priznanje
Tim Bregar, 3. c – srebrno šolsko priznanje
Urban Gregorčič, 3. b – srebrno šolsko priznanje
Ula Koren, 3. b – srebrno šolsko priznanje
Žiga Justin, 3. a – srebrno šolsko priznanje
Benjamin Grapkić, 3. č – srebrno šolsko priznanje
Daša Reberšek, 3. a – bronasto priznanje
Jan Topolovec, 3. c – bronasto priznanje
Nejc Golob Rituper, 3. a – bronasto priznanje
Kristjan Škarja, 3. č – bronasto priznanje
Juš Tarle, 3. č – bronasto priznanje
Gal Ocvirk Gregorc, 3. a – bronasto priznanje
Kras Lorber, 3. b – bronasto priznanje
Filip Bregar, 3. č – bronasto priznanje
Luna Žagar, 3. b – bronasto priznanje
Jakob Bregar, 3. č – bronasto priznanje

Urban Dovžan, 4. č – srebrno šolsko priznanje
Staš Grčar Vidmar, 4. č – srebrno šolsko priznanje
Oskar Berlec, 4. b – srebrno šolsko priznanje
Helena Škrlep, 4. č – srebrno šolsko priznanje
Mina Gregorc, 4. b – srebrno šolsko priznanje
Kaja Šuštar, 4. b – srebrno šolsko priznanje
Aljaž Šav, 4. č – bronasto priznanje
Eva Jerič, 4. b – bronasto priznanje
Ana Primožič, 4. a – bronasto priznanje
Isabella Vrebec, 4. c – bronasto priznanje
Kaja Gorjup, 4. c – bronasto priznanje
Ivana Pavlinjek, 4. č – bronasto priznanje
Katarina Goltnik, 4. b – bronasto priznanje
Erika Rožac, 4. č – bronasto priznanje
Tai Čad, 4. c – bronasto priznanje

Neža Juvančič, 5. c – srebrno šolsko priznanje
Nina Seničar, 5. c – srebrno šolsko priznanje
Zala Modec, 5. b – srebrno šolsko priznanje
Zoja Baš, 5. a – srebrno šolsko priznanje
Luka Lenič, 5. b – bronasto priznanje
Mark Šporn, 5. č – bronasto priznanje
Iza Smolej, 5. č – bronasto priznanje
Filip Svete, 5. č – bronasto priznanje
Zoya Sicherl Škrjanc, 5. a – bronasto priznanje
Lana Cunder Zupan, 5. b – bronasto priznanje
Neli Per, 5. č – bronasto priznanje
Ula Pečnik, 5. b – bronasto priznanje
Matic Sitar, 5. b – bronasto priznanje
Lidija Denić, 5. b – bronasto priznanje

Mojca Škrlep, 6. č – srebrno šolsko priznanje
Hana Drenik, 6. a – srebrno šolsko priznanje
Ajda Potočnik, 6. a – srebrno šolsko priznanje
Ana Medved, 6. c – srebrno šolsko priznanje
Zoja Klara Mauhar, 6. a – bronasto priznanje
Lan Sicherl, 6. b – bronasto priznanje
Brina Vita Mauhar, 6. a – bronasto priznanje

Gaja Paš Šergan, 7. č – srebrno šolsko priznanje
Katja Košenina, 7. b – srebrno šolsko priznanje
Kaja Supej, 7. č – srebrno šolsko priznanje
Tijan Kompare, 7. c – srebrno šolsko priznanje
Ruby Sicherl Škrjanc, 7. č – srebrno šolsko priznanje
Julija Gregorc, 7. č – srebrno šolsko priznanje
Nejc Šterban, 7. b – bronasto priznanje
Vid Potočnik, 7. a – bronasto priznanje
Jakob Medved, 7. a – bronasto priznanje
Eva Jemc, 7. č – bronasto priznanje
Arnej Plos, 7. č – bronasto priznanje
Anže Košenina, 7. b – bronasto priznanje
David Groznik, 7. c – bronasto priznanje
Erazem Ručman, 7. c – bronasto priznanje

Tristan Vid Baš, 8. c – srebrno šolsko priznanje
Maks Svete, 8. c – srebrno šolsko priznanje
Lina Herman, 8. a – srebrno šolsko priznanje
Riccardo Lucerna, 8. c – srebrno šolsko priznanje
Klemen Juvančič, 8. c – srebrno šolsko priznanje
Teo Skok, 8. c – bronasto priznanje

Miha Škrlep, 9. b – srebrno šolsko priznanje
Katja Groznik, 9. a – srebrno šolsko priznanje
Ana Pibernik, 9. b – bronasto priznanje
Lina Glavan, 9. b – bronasto priznanje

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ MATEMATIKE ZA VEGOVO PRIZNANJE

Datum: 13. 4. 2019
Tekmovanja se je udeležilo 13 učencev.

Zlato priznanje sta osvojili:
Gaja Paš Šergan, 7. č
Lina Herman, 8. a

Srebrno priznanje so osvojili:
Luka Lenič, 5. b
Klemen Korenjak, 6. b
Nika Starič, 6. b
Katja Košenina, 7. b
Jakob Medved, 7. a
Julija Gregorc, 7. č
Kaja Supej, 7. č
Klemen Juvančič, 8. c
Miha Škrlep, 9. b

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ GEOGRAFIJE

Datum: 12. 4. 2019
Tekmovanja se je udeležila Katja Groznik, 9. a, ki je osvojila srebrno priznanje.

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA –  VESELA ŠOLA

Datum: 10. 4. 2019
Tekmovanja sta se udeležila dva učenca.

Staš Grčar Vidmar, 4. č je osvojil srebrno priznanje.
Tristan Vid Baš, 8. c je osvojil zlato priznanje in pohvalo.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ SLOVENŠČINE ZA 2. IN 3. RAZRED – MEHURČKI

Datum: 5. 4. 2019
Tekmovanja se je udeležilo 31 učencev 2. in 3. razreda.
Priznanje so osvojili:

Patrik Anžin, 2. č
Rubi Berlec, 2. c
Maša Sivec, 2. a
Gaja Damjanovič, 2. c
Jaka Smolnikar Ožbolt, 2. č
Ema Rejc, 2. a
Izak Skok Perovšek, 2. č
Aleksej Škofic, 2. c
Lev Mahdi Ozimek, 2. b
Urban Prešeren, 2. c
Žiga Minodraš, 2. b
Ela Trampuž, 2. b
Aljaž Cunder Pevc, 2. č
Nika Ficko, 2. a
Jaka Marinček, 2. c

Maks Peštaj Zevnik, 3. c
Ana Potočnik, 3. c
Luka Štrukelj, 3. č
Brina Gregorc, 3. č
Lara Ela Gorenc, 3. a
Alenka Hribar, 3. c
Luna Žagar, 3. b
Tim Bregar, 3. c
Urban Gregorčič, 3. b
Amina Hadžić, 3. a
Nejc Golob Rituper, 3. a
Benjamin Grapkić, 3. č
Juš Tarle, 3. č
Žiga Justin, 3. a
Nejc Terpin, 3. b
Teodor Vrenjak Žarki, 3. a

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ MATEMATIKE (KENGURU) ZA VEGOVO PRIZNANJE

Datum: 21. 3. 2019
Tekmovanja se je udeležilo 341 učencev 1. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Mei Hozjan, 1. c
Zala Škrlep, 1. č
Aljaž Petek, 1. c
Evelin Greblo, 1. č
Leon Kovačič, 1. c
Jaka Nemeček Božič, 1. a
Maks Pišek, 1. b
Astrid Mila Popivoda, 1. č
Tara Trilar, 1. b
Iza Gregorc, 1. b
Tijan Bačić, 1. b
Jošt Grčar Vidmar, 1. b
Lars Koren, 1. č
Edvin Lipović, 1. c
Eva Pišek, 1. č
Mihael Vrebec, 1. b
Kali Anžin, 1. a
Bor Hribar, 1. č
Jaka Jemc, 1. b
Sofija Kobler, 1. b
Matic Krivec, 1. c
Izak Labrović, 1. č
Alen Luković, 1. c
Rahela Medved, 1. a
Teodora Mihajloska, 1. a
Ruben Novosel, 1. c
Kiara Smole, 1. b
Ana Stojić, 1. č
Jakob Urbanija, 1. c
Anže Železnik, 1. a

Patrik Anžin, 2. č
Nik Balažic, 2. c
Rubi Berlec, 2. c
Lev Mahdi Ozimek, 2. b
Sven Plešinac, 2. b
Maša Sivec, 2. a
Katarina Škrlep, 2. a
Nika Ficko, 2. a
Iza Gričar, 2. b
Eva Kladnik, 2. a
Urban Pavlin, 2. č
Maruša Pibernik, 2. b
Urban Prešeren, 2. c
Sofia Timagina, 2. c
Evelina Burja, 2. c
Gaja Damjanovič, 2. c
Nuša Maksimović, 2. b
Žiga Minodraš, 2. b
Gaja Prelec Opalk, 2. č
Jerca Trilar, 2. a
David Vuk, 2. a
Jerca Per, 2. c
Anže Belentin, 2. b
Gaja Benda, 2. b
Neja Snoj, 2. a
Aljaž Cunder Pevc, 2. č
Mark Dimic Repanšek, 2. b
Matija Hafner, 2. a
Ela Hribar, 2. a
Nik Pogačar, 2. č
Ema Rejc, 2. a
Jaka Smolnikar Ožbolt, 2. č

Maks Peštaj Zevnik, 3. c
Ana Potočnik, 3. c
Jan Topolovec, 3. c
Tim Bregar, 3. c
Julija Modec, 3. č
Patrik Valentin Radanović, 3. a
Luka Štrukelj, 3. č
Jakob Dolinar, 3. c
Arne Kovač, 3. c
Juš Tarle, 3. č
Brina Gregorc, 3. č
Alenka Hribar, 3. c
Žiga Justin, 3. a
Zoja Merše, 3. c
Tilen Mesarić, 3. c
Gal Topolovec, 3. c

Helena Škrlep, 4. č
Mina Gregorc, 4. b
Erika Rožac, 4. č
Oskar Berlec, 4. b
Alja Hribar, 4. b
Staš Grčar Vidmar, 4. č
Ivana Pavlinjek, 4. č
Manca Škrlep, 4. a
Jan Lucerna, 4. a
Urban Dovžan, 4. č

Luka Lenič, 5. b
Luka Urbanija, 5. a
Pika Gorenc, 5. c
Neža Juvančič, 5. c
Maruša Vrhovnik, 5. a
Lana Cunder Zupan, 5. b
Jona Kobler, 5. č
Matic Sitar, 5. b

Klemen Korenjak, 6. b
Nika Starič, 6. b
Ajda Potočnik, 6. a
Žan Lopatič, 6. b
Mojca Škrlep, 6. č

Katja Košenina, 7. b
Gaja Paš Šergan, 7. č
Kaja Supej, 7. č
Julija Gregorc, 7. č
Jakob Medved, 7. a
Eva Jankovič, 7. a
Tijan Kompare, 7. c
Vid Potočnik, 7. a
Lara Levec Grajfoner, 7. a

Lina Herman, 8. a
Klemen Juvančič, 8. c
Maks Svete, 8. c
Jaka Zrim, 8. a
Tara Zrim Fabiani, 8. b
Jaka Peterlin, 8. c

Miha Škrlep, 9. b
Ekaterina Mihajloska, 9. c
Katja Groznik, 9. a
Anej Žaler, 9. b

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 13 učencev. Zapisani so z odebeljeno pisavo.
Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA DEVETOŠOLCE

Datum: 20. 3. 2019

Tekmovanja se je udeležila Lara Bokalič, 9. a, ki je prejela zlato priznanje in se uvrstila na 2. mesto v državi.

Čestitamo!

 

PODROČNO TEKMOVANJE IZ FIZIKE ZA STEFANOVO PRIZNANJE

Datum: 15. 3. 2019

Tekmovanja so se udeležili 4 učenci.
David Jagodič, 9. b, je osvojil srebrno priznanje.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA –  VESELA ŠOLA

Datum: 13. 3. 2019
Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev 4. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Oskar Berlec, 4. b
Staš Grčar Vidmar, 4. č
Zoja Baš, 5. a
Tristan Vid Baš, 8. c

Na državno tekmovanje sta se uvrstila 2 učenca. Zapisana sta z odebeljeno pisavo.
Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ NEMŠČINE

Datum: 12. 3. 2019

Tekmovanja se je udeležila Patricija Volf, 9. c, ki je osvojila srebrno priznanje.

Čestitamo!

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ GEOGRAFIJE

Datum: 6. 3. 2019

Tekmovanja sta se udeležila 2 učenca, ki sta oba osvojila srebrno priznanje.
Katja Groznik, 9. a
Vid Potočnik, 7. a

Učenka Katja Groznik se je uvrstila na državno tekmovanje.

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA SEDMOŠOLCE

Datum: 28. 2. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 7 učencev, ki so bili razdeljeni v dve skupini.
Srebrno priznanje so osvojili:

Eva Jemc, 7. č
Julija Gregorc, 7. č
Brina Rutar, 7. č
Ruby Sicherl Škrjanc, 7. č
Urban Štepec, 7. č

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE EKOKVIZ

Datum: 7. 2. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 54 učencev 6. do 9. razreda, ki so bili razdeljeni v 18 ekip po 3 učence.

Zmagala je ekipa naravoslovci 19, ki so jo sestavljali:
Bine Gorenc, 8. c
Jaka Peterlin, 8. c
Nejc Peterlin, 6. c

Ekipa se je uvrstila na državno tekmovanje.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ FIZIKE ZA STEFANOVO PRIZNANJE

Datum: 6. 2. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 15 učencev 8. in 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Maks Svete, 8. c
Jaka Zrim, 8. a
Tristan Vid Baš, 8. c
David Jagodič, 9. b

Vsi štirje so se tudi uvrstili na področno tekmovanje. Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ NARAVOSLOVJA – KRESNIČKA

Datum: 6. 2. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 106 učencev 1. do 7. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Izak Labrović, 1. č
Ema Gornik, 1. č
Jošt Grčar Vidmar, 1. b
Evelin Greblo, 1. č
Ian Bolta Kurtović, 1. b
Mei Hozjan, 1. c
Ana Stojić, 1. č
Trina Bunčić Lapić, 1. b
Ela Dacar Ranković, 1. a
Dan Gregorc, 1. č
Hana Majeršič Turk, 1. c

Patrik Anžin, 2. č
Urban Prešeren, 2. c
Maša Sivec, 2. a
Nik Balažic, 2. c
Lovro Lukan, 2. a
Rubi Berlec, 2. c
Nika Ficko, 2. a
Jaka Marinček, 2. c
Ela Trampuž, 2. b

Maks Peštaj Zevnik, 3. c
Tim Bregar, 3. c
Žiga Justin, 3. a
Ana Potočnik, 3. c
Alenka Hribar, 3. c
Kristjan Škarja, 3. č

Urban Dovžan, 4. č
Staš Grčar Vidmar, 4. č
Katarina Goltnik, 4. b
Vitan Gogič, 4. b

Nika Benda, 5. c
Hana Vdovč, 5. c
Eva Jagodic, 5. c

Ana Medved, 6. c

Gaja Paš Šergan, 7. č
David Groznik, 7. c
Jakob Medved, 7. a
Arnej Plos, 7. č
Vid Potočnik, 7. a
Tia Dittmer, 7. b
Kaja Supej, 7. č

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZGODOVINE

Datum: 5. 2. 2019

Tekmovanja sta se udeležila 2 učenca.
Nejc Kovačič, 9. a je osvojil srebrno priznanje.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA SEDMOŠOLCE

Datum: 31. 1. 2019
Tekmovanja se je udeležilo 7 učencev, ki so bili razdeljeni v dve skupini.

1. skupina:
Arnej Plos, 7. č
David Groznik, 7. c

2. skupina:
Eva Jemc, 7. č
Julija Gregorc, 7. č
Brina Rutar, 7. č
Ruby Sicherl Škrjanc, 7. č
Urban Štepec, 7. č

Vsi tekmovalci so se uvrstili na državno tekmovanje.

Čestitamo!

 

OBMOČNO TEKMOVANJE IZ SLOVENŠČINE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE

Datum: 23. 1. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 7 učenk.
Srebrno priznanje so osvojile:

Lija Rozalija Cerar, 8. a
Katarina Debevec, 8. a
Lina Herman, 8. a

Tjaša Jamšek, 9. c
Ekaterina Mihajloska, 9. c
Kim Šporn, 9. b

Na državno tekmovanje se je uvrstila ena učenka. Zapisana je z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ KEMIJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE

Datum: 21. 1. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 25 učencev 8. in 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:
Tristan Vid Baš, 8. c
Jaka Zrim, 8. a
Teo Skok, 8. c
Klemen Juvančič, 8. c
Bine Gorenc, 8. c
Riccardo Lucerna, 8. c
Maks Svete, 8. c

Anej Žaler, 9. b
Miha Škrlep, 9. b
Katja Groznik, 9. a
Kim Šporn, 9. b
David Jagodič, 9. b

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 11 učencev. Zapisani so z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Datum: 26. 1. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 7 učencev.

Srebrno priznanje so osvojili:
Ajda Potočnik, 6. a
Mojca Škrlep, 6. č
Julija Gregorc, 7. č
Tijan Kompare, 7. c
Klemen Juvančič,  8. c

Zlato priznanje sta osvojila:
Kaja Supej, 7. č
Miha Škrlep, 9. b

Vsem tekmovalcem čestitamo! Miha Škrlep pa je osvojil 1. mesto in dosegel vse možne točke.

 

OBMOČNO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA DEVETOŠOLCE

Datum: 17. 1. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 6 učencev.

Lara Bokalič, 9. a, je dosegla odlično 4. mesto, osvojila srebrno priznanje in se uvrstila da državno tekmovanje.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ GEOGRAFIJE

Datum: 15. 1. 2019

Tekmovanja se je udeležilo 10 učencev 7. do 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:
Katja Groznik, 9. a
Vid Potočnik, 7. a
Arnej Plos, 7. č

Na regijsko tekmovanje sta se uvrstila 2 učenca. Zapisana sta z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ RAČUNALNIŠKEGA MIŠLJENJA – BOBER

Datum: 12. 1. 2019

Tekmovanja so se udeležili 3 učenci.

Kaja Supej, 7. č in Gaja Paš Šergan, 7. č sta osvojili srebrno priznanje.
Miha Škrlep, 9. b je osvojil zlato priznanje.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ SLOVENŠČINE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE

Datum: 11. 12. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 114 učencev 4. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Tit Vrhovnik, 4. c
Helena Škrlep, 4. č
Katarina Goltnik, 4. b
Jan Hutar, 4. c
Krištof Joža Smukavec, 4. a
Petja Mavko, 4. a
Erika Rožanc, 4. č

Filip Škrlep, 5. c
Zala Modec, 5. b
Lara Jamšek Puš, 5. a
Ula Pečnik, 5. b
Lana Zorec, 5. b
Jona  Kobler, 5. č
Pika Gorenc, 5. c
Zoya Sicherl Škrjanc, 5. a

Ajda Potočnik, 6. a
Hana Drenik, 6. a
Zoja Klara Mauhar, 6. a
Julija Šalamon, 6. c
Meta Janežič, 6. č
Naja Kalušnik, 6. b

Marija Mana Slokan, 7. č
Katja košenina, 7. b
Eva jemc, 7. č
Gaja Paš Šergan, 7. č
Kaja Supej, 7. č
David Groznik, 7. c
Marko Mušič, 7. č
Arnej Plos, 7. č
Ruby Sicherl Škrjanc, 7. č

Katarina Debevec, 8. a
Lija Rozalija Cerar, 8. a
Lina Herman, 8. a
Barbara Medved, 8. c
Jure Kragelj, 8. b
Pia Drgan, 8. b
Žana Planinšek, 8. b

Kim Šporn, 9. b
Tjaša Jamšek, 9. c
Tia Rozman, 9. a
Ekaterina Mihajloska, 9. c
Lara Bokalič, 9. a
Katja Groznik, 9. a

Na območno tekmovanje se je uvrstilo 7 učenk. Zapisane so z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZGODOVINE

Datum: 4. 12. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev 8. in 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Nejc Kovačič, 9. a
Hana Hozanović, 9. b
Katja Groznik, 9. a
Helena Pančur, 9. a

Na območno tekmovanje sta se uvrstila 2 učenca. Zapisana sta z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Datum: 3. 12. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 145 učencev 2. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Ema Rejc, 2. a
Maša Sivec, 2. a
Žiga Minodraš, 2. b
Nik Balažic, 2. c
Rubi Berlec, 2. c
Monika Mesarič, 2. c
Aleksej Škofic, 2. c
Patrik Anžin, 2. č
Jaka Smolnikar Ožbolt, 2. č

Lara Istenič, 3. a
Gal Ocvirk Gregorc, 3. a
Urban Gregorčič, 3. b
Tilen Mesarić, 3. c
Maks Peštaj Zevnik, 3. c
Ana Potočnik, 3. c
Jan Topolovec, 3. c
Brina Gregorc, 3. č
Juš Tarle, 3. č

Jaka Letonje, 4. a
Oskar Berlec, 4. b
Mina Gregorc, 4. b
Urban Dovžan, 4. č
Staš Grčar Vidmar, 4. č

Luka Urbanija, 5. a
Luka Lenič, 5. b
Pika Gorenc, 5. c
Neža Juvančič, 5. c

Ajda Potočnik, 6. a
Mojca Škrlep, 6. č

Eva Burgar, 7. a
Eva Jankovič, 7. a
Lara Levec Grajfoner, 7. a
Katja Košenina, 7. b
Tijan Kompare, 7. c
Julija Gregorc, 7. č
Gaja Paš Šergan, 7. č
Arnej Plos, 7. č
Kaja Supej, 7. č

Lina Herman, 8. a
Tara Zrim Fabiani, 8. b
Klemen Juvančič, 8. c
Riccardo Lucerna, 8. c
Maks Svete, 8. c

Miha Škrlep, 9. b
Anej Žaler, 9. b
Ekaterina Mihajloska, 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 8 učencev. Zapisani so z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA OSMOŠOLCE

Datum: 19. 11. 2018

Tekmovanja sta se udeležila 2 učenca.

Lija Rozalija Cerar, 8. a je osvojila zlato priznanje.
Teo Skok, 8. c je osvojil srebrno priznanje.

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Datum: 17. 11. 2018

Tekmovanja so se udeležili 3 učenci.

Tristan Vid Baš, 8. c je osvojil srebrno priznanje.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA DEVETOŠOLCE

Datum: 14. 11. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 27 učencev.
Bronasto priznanje so osvojili:

Lara Bokalič, 9. a
Ekaterina Mihajloska, 9. c
Domen Burgar, 9. c
Anej Žaler, 9. b
Neža Arh, 9. c
Hana Hozanović, 9. b
Lina Glavan, 9. b
Jure Savić, 9. c

Na območno tekmovanje se je uvrstilo 6 učencev. Zapisani so z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAČUNALNIŠKEGA MIŠLJENJA – BOBER

Datum: 12. 11. – 16. 11. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 64 učencev 4. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Oskar Berlec, 4. b

Katarina Goltnik, 4. b
Mina Gregorc, 4. b
Adam Grapkić, 4. a
Luka Maksimović, 4. č
Kaja Šuštar, 4. b

Pika Gorenc, 5. c
Luka Lenič, 5. b
Mark Šporn, 5. č
Luka Urbanija, 5. a

Julija Gregorc, 7. č
Eva Jemc, 7. č
Tijan Kompare, 7. c
Katja Košenina, 7. b
Lara Levec Grajfoner, 7. a
Martina Marković, 7. a
Jakob Medved, 7. a
Gaja Paš Šergan, 7. č
Vid Potočnik, 7. a
Erazem Ručman, 7. c
Ruby Sicherl Škrjanc, 7. č
Kaja Supej, 7. č

Jakob Drolc, 8. a
Mark Pišek, 8. c
Maks Svete, 8. c
Jaka Zrim, 8. a

Katja Groznik, 9. a
David Jagodič, 9. b
Miha Škrlep, 9. b

Na državno tekmovanje so se uvrstili 3 učenci. Zapisani so z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 20. 10. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 10 učencev.
Srebrno priznanje so osvojili:

Kaja Supej, 7. č
Tijan Kompare, 7. c
Maks Svete, 8. c

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVO PRIZNANJE

Datum: 17. 10. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 21 učencev 8. in 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Katja Groznik, 9. a
Tristan Vid Baš, 8. c
Maks Svete, 8. c

Na državno tekmovanje se je uvrstila Katja Groznik.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA OSMOŠOLCE

Datum: 15. 10. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 16 učencev.
Bronasto priznanje sta osvojila:

Lija Rozalija Cerar, 8. a
Teo Skok, 8. c

Oba tekmovalca sta se uvrstila na državno tekmovanje.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Datum: 12. 10. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 32 učencev od 6. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Lian Jernejčič, 6. c
Zoja Novak, 6. č
Marcel Ručman, 6. č
Erazem Ručman, 7. c
David Groznik, 7. c
Lija Rozalija Cerar, 8. a
Tristan Vid Baš, 8. c
Katja Groznik, 9. a
Helena Pančur, 9. a
Luciana Lazarević, 9. b
Lina Glavan, 9. b
Kim Šporn, 9. c

Na državno tekmovanje so se uvrstili 3 učenci. Zapisani so z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 27. 9. 2018

Tekmovanja se je udeležilo 92 učencev od 4. do 9. razreda.
Bronasto priznanje so osvojili:

Mina Gregorc, 4. b
Urban Dovžan, 4. č
Vid Pavlič, 4. c
Kaja Šuštar, 4. b
Staš Grčar Vidmar, 4. č
Adam Grapkić, 4. a
Vid Živkovič, 4. b
Katarina Goltnik, 4. b

Luka Urbanija, 5. a
Lana Cunder Zupan, 5. b
Pika Gorenc, 5. c
Zoja Baš, 5. a
Neža Juvančič, 5. c
Tjaša Kalušnik, 5. č
Neli Per, 5. č
Filip Škrlep, 5. c
Brina Aleš, 5. a
Nina Seničar, 5. c
Mark Šporn, 5. č
Anja Kukar, 5. b
Zoya Sicherl Škrjanc, 5. a
Filip Svete, 5. č
Jona Kobler, 5. č
Iza Smolej, 5. č

Mojca Škrlep, 6. č
Ajda Potočnik, 6. a

Tijan Kompare, 7. c
Kaja Supej, 7. č
Jakob Medved, 7. a
Tara Kasaš, 7. a
Gaja Paš Šergan, 7. č
Lara Levec Grajfoner, 7. a
Julija Gregorc, 7. č
Erazem Ručman, 7. c
Katja Košenina, 7. b
Martina Marković, 7. a
David Groznik, 7. c
Tjaša Per, 7. b
Nejc Šterban, 7. b
Arnej Plos, 7. č

Maks Svete, 8. c
Valentin Pavlinjek, 8. c
Tristan Vid Baš, 8. c
Lina Herman, 8. a
Tara Zrim Fabiani, 8. b
Klemen Juvančič, 8. c

Miha Škrlep, 9. b
Ana Pibernik, 9. b
Ekaterina Mihajloska, 9. c
Luciana Lazarević, 9. b
Katja Groznik, 9. a
Tai Mav, 9. a
Anej Žaler, 9. b
Lina Glavan, 9. b
Luka Janežič, 9. b

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 10 učencev. Zapisani so z odebeljeno pisavo.

Čestitamo!

 

Šolsko leto 2017-2018

DRŽAVNO TEKMOVANJE LOGIČNA POŠAST
Datum: 19. 5. 2018
Zlato priznanje so osvojili:
Helena Škrlep, 3. č
Kaja Supej, 6. č
Miha Škrlep, 8. b
Srebrno državno priznanje so osvojili:
Maks Peštaj Zevnik, 2. c
Luka Štrukelj, 2. č
Mina Gregorc, 3. b
Tinkara Kovačič, 3. b
Staš Grčar Vidmar, 3. č
Zoya Sicherl Škrjanc, 4. a
Tijan Kompare, 6. c
Maks Svete, 7. c
Valentin Pavlinjek, 7. c

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE LOGIČNA POŠAST

Datum: 3. 5. 2018

Rezultati tekmovanja z dobitniki priznanj in uvrščenimi si lahko ogledate v prilogi

Logična pošast

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE ZA VEGOVO PRIZNANJE

Datum: 21. 4. 2018

Srebrno priznanje so osvojili:

Gaja Paš Šergan, 6.č
Tijan Kompare, 6. c
Katja Košenina, 6. b
Kaja Supej, 6. č
Maks Svete, 7. c
Tara Zrim Fabiani, 7. b
Jaka Peterlin, 7. c
Miha Škrlep, 8. b
Anej Žaler, 8. b
David Jagodič, 8. b
Naja Šterban, 9. b
Neja Gašpar, 9. b
Ana Gorenc, 9. b

Čestitamo.

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA NARAVOSLOVJA – KRESNIČKA

Datum: 6. 2. 2018

Bronasto priznanje na šolskem tekmovanju so osvojili:

Luka Štrukelj 2.č
Arne Kovač 2.c
Maks Peštaj Zevnik 2.c
Benjamin Grapkić 2.č
Jakob Dolinar 2.c
Šejla Muminović 2.a
Andrej Sešek 2.a
Kristjan Škarja 2.č
Oskar Berlec 3.b
Helena Škrlep 3.č
Urban Dovžan 3.č
Adam Grapkić 3.a
Staš Grčar Vidmar 3.č
Taja Majaron Vidaković 3.b
Ajda Nakrst 3.b
Vitan Gogič 3.b
Liam Tai Vrečar 3.b
Nika Starič 5.b
Krištof Oblak 5.a
David Groznik 6.c
Vid Potočnik 6.a
Kaja Supej 6.č
Julija Gregorc 6.č
Jaka Zrim 7.a
Tristan Vid Baš 7.c
Lina Herman 7.a
Jakob Drolc 7.a
Riccardo Lucerna 7.c

Čestitamo.

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE ZA 8. RAZRED

Datum: 20. 11. 2017

Srebrno priznanje je na državnem tekmovanju osvojila:

Lara Bokalič, 8. a

Čestitamo.

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAČUNALNIŠTVA BOBER

Datum: 18. 11. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 58 učencev. Bronasto priznanje so osvojili:

4. razred:
– Jošt Batist
– Pika Gorenc
– Nik Rizvanovič Marinčič
– Luka Urbanija

5. razred:
– Klemen Korenjak
– Žan Lopatič
– Žan Mark Loboda
–  Ana Medved
– Ajda Potočnik
– Zara Premk
– Marcel Ručman
– Mojca Škrlep
– Jan Terpin

6. razred:
– Eva Jemc
– Tijan Kompare
– Anže Košenina
– Katja Košenina
– Jakob Medved
– Gaja Paš Šergan
– Vid Potočnik
– Erazem Ručman
– Ruby Sicherl Škrjanc
– Pija Šporn
– Kaja Supej

7. razred:
– Bine Gorenc
– Maks Svete
– Jaka Zrim

8. razred:
– Lara Ocepek
– Miha Škrlep
– Anej Žaler

9.razred
– Neja Gašpar
– Ana Gorenc
– Martin Jereb
– Hana Zrim

Čestitamo.

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE

Datum: 11. 12. 2017

Na državnem tekmovanju iz biologije je Katja Groznik iz 8. a osvojila zlato priznanje.

Čestitamo.

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE

Datum: 30.11.2017

Na šolskem tekmovanju iz angleščine za 9. razreda je  11 učencev osvojilo bronasto priznanje. Ti učenci so:

LINA OGRIN, 9. c
LEON BALOH, 9. a
KAJA CAR, 9. b
EVA KORENJAK, 9. b
IVONA KIŠ, 9. c
JANINA DROLC. 9. c
TILEN KRAŠOVEC, 9. c
MARTIN JEREB, 9. a
NAJA ŠTERBAN, 9. b
MANCA DRGAN, 9. a
LARA SUMPER, 9. b

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili 4 učenci, označeni so odebeljeno.

Čestitamo.

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Datum: 18. 11. 2017

Tekmovanja so se udeležili 4 učenci.

Zlato priznanje sta osvojila:
Lina Herman, 7. a
Miha Škrlep, 8. b

Srebrno priznanje sta osvojila
Tijan Kompare, 6. c
Ekaterina Mihajloska, 8. c

Čestitamo!

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 21. 10. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 7 učencev.

Zlato priznanje so osvojil:
Maks Svete, 7. c

Srebrno priznanje sta osvojila
Miha Škrlep, 8. b
Ana Gorenc, 9. b

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE

Datum: 13. 11. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 19 učencev.

Bronasto priznanje so osvojili:

Katja Groznik
Jan Jerman
Tia Rozman
Martin Jereb
Nejc Labignan
Ana Gorenc

Na državno tekmovanje se je uvrstila Katja Groznik

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 28. 9. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 106 učencev.

Bronasto priznanje so osvojili:
Filip Svete 4. č
Luka Urbanija 4. a
Zoya Sicherl Škrjanc 4. a
Ana Natalie Dornik 4. a
Jona Kobler 4. č
Zoja Baš 4. a
Maja Levec Grajfoner 4. a
Mojca Škrlep 5. č
Žan Lopatič 5. b
Katjuša Rauch 5. b
Ajda Potočnik 5. a
Julija Šalamon 5. c
Veronika Debevec 5. b
Gaja Paš Šergan 6. č
Erazem Ručman 6. c
Kaja Supej 6. č
Jakob Medved 6. a
Tijan Kompare 6. c
Tjaša Per 6. b
Tara Kasaš 6. a
Vid Potočnik 6. a
Maks Svete 7. c
Lina Herman 7. a
Tara Zrim Fabiani 7. b
Petra Mušič 7. b
Klemen Juvančič 7. c
Aljaž Goltnik 8. c
Miha Škrlep 8. b
Katja Groznik 8. a
Anej Žaler 8. b
Luciana Lazarević 8. b
Tai Mav 8. a
Lina Glavan 8. b
Ana Gorenc 9. b
Neja Gašpar 9. b
Hana Zrim 9. c
Martin Jereb 9. a
Naja Šterban 9. b
Gašper Sitar 9. a
Nejc Labignan 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 7 učencev,  označeni so odebeljeno.

Čestitamo!

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE RAZVEDRILNA MATEMATIKA

Datum: 5. 10. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 74 učencev od 4. do 9. razreda

Bronasto priznanje so osvojili.
Mark Šporn 4. č
Maja Levec Grajfoner 4. a
Filip Svete 4. č
Ajda Potočnik 5. a
Mojca Škrlep 5. č
Nika Starič 5. b
Nejc Peterlin 5. c
Tijan Kompare 6. c
Julija Gregorc 6. č
Gaja Paš Šergan 6. č
Kaja Supej 6. č
Martina Marković 6. a
Katja Košenina 6. b
Tjaša Per 6. b
Eva Jemc 6. č
Lina Herman 7. a
Riccardo Lucerna 7. c
Tristan Vid Baš 7. c
Tara Zrim Fabiani 7. b
Klemen Juvančič 7. c
Maks Svete 7. c
Miha Škrlep 8. b
Ekaterina Mihajloska 8. c
Katja Groznik 8. a
Ana Gorenc 9. b

Na državno tekmovanje so se uvrstili 4 učenci,  označeni so odebeljeno.

Čestitamo!

Šolsko leto 2016-2017

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ LOGIKE ZA PRIZNANJE LOGIČNA POŠAST

Datum: 20. 5. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 13 učencev od 4. do 9. razreda.

Zlato priznanje sta osvojila:
Kaja Supej, 5.č in
Miha Škrlep, 7.b

Srebrno (državno) priznanje so osvojili:

Mojca Škrlep, 4.b
Žan Mark Loboda, 4.b
Kika Szomi Kralj, 6.c
Katja Groznik, 7.a
Ana Gorenc, 8.b
Rok Pečnik, 9.b

Mentorica: Lara Kozarski

Iskrene čestitke vsem učencem.

 

SLOVENSKA BRALNA ZNAČKA in BRALNI PALČEK

Koordinatorica: Mojca Ulaga

Mentorice: učiteljice slovenščine od 1. do 9. razreda

Bralnega palčka je opravilo 97 učencev 1. razreda.

Bralno značko je opravilo ­­­575 učencev od 2. do 9. razreda.

Zlato bralno značko je osvojilo 30 učencev:

Melisa Avdić, 9. a
Nejc Balaban, 9. a
Kristjan Hribar, 9. a
Ana Janežič, 9. a
Žiga Kobold, 9. a
Kaja Koncilija, 9. a
Maša Matan, 9. a
Kaja Palfi, 9. a
Ana Skok, 9. a
Ajda Travnikar, 9. a
Laura Trček, 9. a
Matej Cimerman, 9. b
Liza Gregorc, 9. b
Žiga Kafol, 9. b
Miha Kralj, 9. b
Rok Pečnik, 9. b
Nika Pečnik, 9. b
Klara Zoya Petrič, 9. b
Maj Planinšek, 9. b
Domen Tisaj, 9. b
Nastja Aleš, 9. c
Žiga Fermišek, 9. c
Maja Golob, 9. c
Andraž Krpič, 9. c
Karin Kumer, 9. c
Janez Mehle, 9. c
Lana Mitić, 9. c
Kaja Slabajna, 9. c
Neli Supej, 9. c
Jon Žirovnik, 9. c

Čestitke vsem učencem.

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE ZA PRIZNANJE LOGIČNA POŠAST

Datum: 5. 5. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 82 učencev od 4. do 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Maruša Oblak, 4. a
Julija Šalamon, 4. c
Krištof Oblak, 4. a
Alen Muminović, 4. c
Jon Jenstrle, 4. c
Veronika Debevec, 4. a
Pia Hutar, 4. c
Nika Oblak, 5. b
David Groznik, 5. c
Tavita Mihajloska, 5. a
Urban Štepec, 5. č
Arnej Plos, 5. č
Anej Rozman, 5. b
Anže Košenina, 5. b
Ajda Ganić, 5. a
Maks Jereb, 5. b
Julija Hribar, 5. c
Hana Košenina, 5. c
Lina Herman, 6. a
Jaka Zrim, 6. a
Ana Kastelic, 6. c
Lija Rozalija Cerar, 6. a
Mark Pišek, 6, c
Maj Koncilija, 6. a
Neža Arh, 7. c
Luciana Lazarević, 7. b
Domen Kovačič, 7. a
Jure Škrlep, 7. b
Kaja Kristina Kosec, 7. b
Martin Jereb, 8. a
Manca Drgan, 8. a
Adriana Kompare, 9. c
Maša Matan, 9. a
Nika Pečnik, 9. b
Jan Keržič, 9. a


Srebrno šolsko priznanje so osvojili:

Mojca Škrlep, 4. b
Žan Mark Loboda, 4. b

Ajda Potočnik, 4. b
Lan Sicherl, 4. a
Žan Lopatič, 4. b
Kaja Supej, 5. č
Gaja Paš Šergan, 5. č
Julija Gregorc, 5. č
Martina Marković, 5. a
Marko Mušič, 5. č
Eva Burgar, 5. a
Tara Kasaš, 5. a
Tijan Kompare, 5. c
Ruby Sicherl Škrjanc, 5. č
Vid Potočnik, 5. a
Katja Košenina, 5. b
Eva Jankovič, 5. a
Erazem Ručman, 5. c
Tjaša Per, 5. b
Lara Levec Grajfoner, 5. a
Tristan Vid Baš, 6. c
Kika Szomi Kralj, 6. c
Riccardo Lucerna, 6. c
Maks Svete, 6. c
Valentin Pavlinjek, 6. c
Tajda Jančar, 6. a
Miha Škrlep, 7. b
Katja Groznik, 7. a
Ana Pibernik, 7. b
Ekatarina Mihajloska, 7. c
Lovro Gril, 7. a
Luka Janežič, 7. b
David Jagodič, 7. b
Nejc Kovačič, 7. a
Ana Gorenc, 8. b
Hana Zrim, 8. c
Rok Pečnik, 9. b
Matej Cimerman, 9. b

Janez Mehle, 9. c
Domen Tisaj, 9. b
Marko Medved, 9. c
Špela Ručman, 9. c
Neli Supej, 9. c
Jon Žirovnik, 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstilo 13 učencev, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE ZA VEGOVO PRIZNANJE

Datum: 22. 4. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 26 učencev od 5. do 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:

Tijan Kompare, 5. c
Filip Getov Samardžija, 5. č
Katja Košenina, 5. b
Kaja Supej, 5. č
Julija Gregorc, 5. č
Maks Svete, 6. c
Tristan Vid Baš, 6. c
Bine Gorenc, 6. c
Jaka Peterlin, 6. c
Kika Szomi Kralj, 6. c
Lija Rozalija Cerar, 6. a
Anej Žaler, 7. b
Ana Gorenc, 8. b
Neja Gašpar, 8. b
Domen Tisaj, 9. b
Nika Pečnik, 9. b
Jon Žirovnik, 9. c
Matej Cimerman, 9. b
Jan Keržič, 9. a
Urban Ručigaj, 9. a

Zlato priznanje so osvojili:

Gaja Paš Šergan, 5. č
Klemen Juvančič, 6. c (dosegel vse točke)
Lina Herman, 6. a
Miha Škrlep, 7. b
Marko Medved, 9. c
Rok Pečnik, 9. b

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorice: Nada Javh, Viktorija Uršnik, Daniela Frol, Ajda Opeka, Lara Kozarski in Tanja Kozarski

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA –  VESELA ŠOLA

Datum: 12. 4. 2017

Tekmovanja se je udeležil Tristan Vid Baš iz 6. c, ki je tudi osvojil srebrno priznanje.

Čestitke za prikazano znanje.

Mentorica: Viktorija Uršnik

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Datum: 7. 4. 2017

Tekmovanja se je udeležila Špela Ručman iz 9. c, ki je tudi osvojila zlato priznanje.

Čestitke za prikazano znanje.

Mentorici: Simona Tučman, Tatjana Cevec Drolc

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KEMIJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE

Datum: 1. 4. 2017

Tekmovanja se je  udeležilo 8 učencev iz 8. in 9. razreda.

Nihče od tekmovalcev ni osvojil zlatega priznanja.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Marija Otoničar

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ŠPANSKE BRALNE ZNAČKE

Datum: 28. 3. 2017
Tekmovanja se je  udeležilo 12 učencev iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:
Lara Hribar, 8. a
Sara Pelcar, 8. a
Lina Ogrin, 8. c
Ana Tara Pirnovar, 8. c
Žiga Kafol, 9. b
Martin Debevec, 9. b
Janez Mehle, 9. c
Adriana Kompare, 9. c
Žiga Fermišek, 9. c

Zlato priznanje je osvojila Špela Ručman, 9. c.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Marija Veronica Bajuk Meijas

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

Datum: 18. 3. 2017

Tekmovanja se je udeležil Matej Cimerman, 9. b, ki je osvojil srebrno državno priznanje.

Čestitke za prikazano znanje.

Mentorica:Tatjana Cevec Drolc

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE

Datum: 17. 3. 2017

Tekmovanja so se udeležili 4 učenci iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje sta osvojila:

Ana Gorenc, 8. b
Jan Keržič, 9. a

Na državno tekmovanje se ni uvrstil nihče.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentor: Jože Kosec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA MATEMATIKE ZA VEGOVO PRIZNANJE

Datum: 16. 3. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 369 učencev od 1. do 9. razreda

Število tekmovalcev po razredih.

1. razred: 90 učencev
2. razred: 81 učencev
3. razred: 60 učencev
4. razred: 30 učencev
5. razred: 30 učencev
6. razred: 29 učencev
7. razred: 24 učencev
8. razred: 10 učencev
9. razred: 15 učencev

Število bronastih priznanj po razredih:

Število bronastih priznaj v posamezni skupini:

1. razred: 35 priznanj
2. razred: 33 priznanj
3. razred: 23 priznanj
4. razred: 10 priznanj
5. razred: 13 priznanj
6. razred: 14 priznanj
7. razred:  8 priznanj
8. razred:  3 priznanj
9. razred:  9 priznanj

Število uvrščenih na državno tekmovanje:

5. razred: 6 učencev
6. razred: 8 učencev
7. razred: 3 učenci
8. razred: 2 učenca
9. razred: 8 učencev

Bronasta Vegova priznanja, poimenski seznam učencev

Mentorji:

Lidija Ropotar, Aleša Vogrinc, Maja Sršen, Janja Jeraj, Mojca Jontes, Anja Repnik, Špela Flajnik, Simon Podboršek, Vida Remškar, Helena Repanšek, Sabinaq Osolin, Urška Mihajloska, Darja Kruljec, Simona Hrovat, Milena Osredkar, Martina Šorn Povšnar, Danijela Frol, Viktorija Uršnik, Nada Javh, Ajda Opeka, Tanja Kozarski, Lara Kozarski

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Datum: 9. 3. 2017

Tekmovanja sta se udeležila 2 učenca iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje je osvojila:

Špela Ručman, 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstila Špela Ručman.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorici: Simona Tučman, Tatjana Cevec Drolc

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA –  VESELA ŠOLA

Datum: 8. 3. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev iz 4. do 7. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Neja Skok Perovšek, 4. c
Pia Hutar, 4. c
Vid Potočnik, 5. a
Jakob Medved, 5. a
Hana Košenina, 5. c
Kaja Supej, 5. č
Tristan Vid Baš, 6. c
Helena Pančur, 7. a

Na državno tekmovanje se je uvrstil Tristan Vid Baš iz 6.c.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Viktorija Uršnik

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 7. RAZRED

Datum: 28. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev iz 7. razreda.

Nihče od tekmovalcev ni osvojil zlatega priznanja.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Anita Bezić Burger

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA NARAVOSLOVJA – KRESNIČKA

Datum: 9. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 33 učencev iz 5. do 7. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Martina Marković, 5. a
Jakob Medved, 5. a
Nejc Šterban, 5. b
Tijan Kompare, 5. c
Hana Košenina, 5. c
Kaja Supej, 5. č
Tara Zrim Fabiani, 6. b
Tristan Vid Baš, 6. c
Teo Skok, 6. c
Katja Groznik, 7. a
Dea Stepišnik Kraševec, 7. a
David Jagodič, 7. b

Na državno tekmovanje se učenci niso uvrstili.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Metka Trobec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA FIZIKE

Datum: 9. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 23 učencev iz 8. in 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Naja Šterban, 8. b
Ana Gorenc, 8. b
Neja Gašpar, 8. b
Lina Ogrin, 8. c
Rok Pečnik, 9. b
Jan Keržič, 9. a
Matej Cimerman, 9. b

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili 4 učenci, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentor: Jože Kosec

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA SLOVENŠČINE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE

Datum: 25. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 6 učencev iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:

Lina Ogrin, 8. c
Ana Skok, 9. a in
Karin Kumer, 9. c

Na državno tekmovanje se učenci niso uvrstili.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorici: Draga Železnikar in Nada Cotman

 

URADNI REZULTATI ŠOLSKEGA TEKMOVANJA EKOKVIZ 2016/2017

Najboljša ekipa naše šole je bila: EKOLUZERJI: Ana Gorenc, 8. B, Lina Ogrin, 8. C, Žiga Vrhovnik, 7. A

Izmed 291 sodelujočih ekip v Osrednjeslovenski regiji so se naše ekipe uvrstile na naslednja mesta:

Mesto Ekipa
17 ekoluzerji
26 ekocola
45 brokolii
106 argonavti
124 eko banane
127 oh21
144 plmh
151 najjaci
169 buce
176 dal1
203 crnci
210 zeleni polzki
215 friends
234 ekoklub
273 eko carice

Tekmovanja so se udeležili naslednji učenci:
Tia Rozman, 7. A
Elena Petkičič, 7. A
Žana Janežič, 8. B
Rebeka podlipnik, 8. B
Lovro gril, 7. A
Ana Tara Pirnovar, 8. C
Jera Rženičnik, 8. B
Tara Zrim Fabiani, 6. B
Mojca Tomšič, 6. B
Pia Drgan, 6. B
Zoja Pelcar, 6. B
Sebastjan Jeretina, 6. B
Anej Pavlič, 6. B
Mark Car, 7. C
Aljaž Goltnik, 7. C
Žiga Vdovč, 7. C
Denis Nuhanović, 7. C
Leon Nuhanović, 6. B
Bine Gorenc, 6. C
Teo Skok, 6. C
Riccardo Lucerna, 6. C
Nika Čadež, 7. C
Sara Duračak, 7. C
Maša Paš Šergan, 7. C

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

Datum: 1. 2. 2017

Tekmovanja se je udeležilo u učencev 9. razreda

Srebrno priznanje sta usvojilai:

Matej Cimerman, 9. b in
Špela Ručman, 9. c

Na državno tekmovanje se je uvrstil Matej Cimerman.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Cevec Drolc

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 7. RAZRED

Datum: 31. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 12 učencev iz 7. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Lara Bokalič, 7. a
Maja Ifko, 7. a
Tia Rozman, 7. a
Tjaša Jamšek, 7. c
Neža Arh, 7. c
Kim Šporn, 7. c
Lana Lopatič, 7. b
Ana Pibernik, 7. b
Luciana Lazarević, 7. b
Sara K. Sedej, 7. b
Kaja Ornik, 7. b
Lina Glavan, 7. b

Na državno tekmovanje se je uvrstilo vseh 12 učencev, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Anita Bezić Burger

 

REGIJSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 9. RAZRED

Datum: 18. 1. 2017

Tekmovanja so se udeležili 4 učenci iz 9. razreda.

Srebrno priznanje je osvojila:

Laura Trček, 9. a

 

Na državno tekmovanje se učenci niso uvrstili.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Knežević

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA GEOGRAFIJE

Datum: 17. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 20 učencev od 7. do 9. razreda

Bronasto priznanje so osvojili:

Martin Jereb, 8. a
Špela Ručman, 9. c
Jan Keržič, 9. a
Matej Cimerman, 9. b
Rok Pečnik, 9. b
Jan Jerman, 8. b
Janez Mehle, 9. c

Na področno tekmovanje sta se uvrstila dva učenca, označena sta odebejeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorici: Simona Tučman in Tatjana Cevec Drolc

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA KEMIJE ZA PREGLOVO PRIZNANJE

Datum: 16. 1. 2017

Tekmovanja se je udeležilo 26 učencev iz 8. in 9. razreda.

Srebrno priznanje so osvojili:

Martin Jereb, 8. a
Ana Gorenc, 8. b
Neja Gašar, 8. b

Laura Trček, 9. a
Jan Keržič, 9. a
Rok Pečnik, 9. b
Žiga Kafol, 9. b
Domen Tisaj, 9. b
Marko Medved, 9. c

Na področno tekmovanje se je uvrstilo 8 učencev, označeni so odebeljeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Marija Otoničar

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE BOBER, MEDNARODNO TEKMOVANJE IZ RAČUNALNIŠKEGA RAZMIŠLJANJA

Datum: 14. 1. 2017

Tekmovanja sta se udeležila dva učenca (8. in 9. razred)

Zlato priznanje je osvojil Martin Jereb iz 8. a razreda.

Mentor: Sašo Bižič

Iskrene čestitke.

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA SLOVENŠČINE ZA CANKARJEVO PRIZNANJE

Datum: 9. 12. 2016

Tekmovanja se je udeležilo: 18 tekmovalcev iz 4. razreda, 26 iz 5. razreda, 25 iz 6. razreda, 18 iz 7. razreda, 7 iz 8. razreda in 13 iz 9. razreda; skupaj 107 učencev

Bronasto priznanje so osvojili:

Ida Kariž, 4. c
Meta Janežič, 4. a
Julija Šalamon, 4. c
Veronika Debevec, 4. a
Hana Drenik, 4. b
Zoja Novak, 4. a

Eva Jemc, 5. č
Gaja Paš Šergan, 5. č
Pija Šporn, 5. a
Neža Vencelj, 5. b
David Groznik, 5. c
Tara Kasaš, 5. a
Lara Levec Grajfoner, 5. a
Tjaša Per, 5. b
Anej Plos, 5. č

Domen Ocepek, 6. b
Katarina Avguštin, 6. b
Patricija Završan, 6. a
Luka Golob Cerar, 6. b
Jure Kragelj, 6. b
Lara Melloni, 6. b
Leon Nuhanović, 6. b
Ana Tavčar, 6. b
Manca Brezovnik, 6. a
Pia Drgan, 6. b
Brina Premk, 6. b
Aljaž Zajc, 6. a
Nika Zorč, 6. a

Ekaterina Mihajloska, 7. c
Luciana Lazarević, 7. b
Tia Rozman, 7. a
Miha Škrlep, 7. b
Aljaž Goltnik, 7. c
Nejc Kovačič, 7. a
Denis Nuhanović, 7. c
Helena Pančur, 7. a
Ana Pibernik, 7. b
Sara Klementina Sedej, 7. b
Kim Šporn, 7. c

Lina Ogrin, 8. c
Martin Jereb, 8. a
Manca Drgan, 8. a
Nejc Labingan, 8. c

Rok Pečnik, 9. b
Karin Kumer, 9. c
Ana Skok, 9. a
Špela Ručman, 9. c
Ana Janežič, 9. a
Domen Tisaj, 9. b
Ajda Travnikar, 9. a

Na področno tekmovanje se lahko uvrstijo samo učenci 8. in 9. razreda, označeni so odebeljeno.

Mentorice: Nada Cotman, Dragomira Železnikar, Mateja Lašić, Darja Kruljec, Simona Hrovat, Milena Osredkar, Martina Šorn Povšnar, Danijela Frol, Viktorija Uršnik, Nada Javh.

Vsem učencem čestitamo za doseženo znanje.

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVO PRIZNANJE

Datum: 2. 12. 2016

Tekmovanja so se udeležili:

Jan Jerman 8. b
Kaja Car 8. b
Martin Jereb 8. a
Maša Matan 9. a
Karin Kumer 9. c

Srebrno priznanje je osvojila Karin Kumer iz 9. c.

Mentorica: Metka Trobec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ZGODOVINE

Datum: 1. 12. 2016

Tekmovanja se je udeležilo 36 učencev iz 8. in 9. razreda.

Bronasto priznanje so osvojili:

Matej Cimerman, 9. b
Špela Ručman, 9. c
Laura Trček, 9. a
Gal Pavlič, 9. c
Domen Tisaj, 9. b
Martin Jereb, 8. a
Jan Jerman, 8. b
Janj Keržič, 9. a
Marko Medved, 9. c
Karin Kumer, 9. c
Belmin Selimović, 9. b
Rok Pečnik, 9. b
Ana Skok, 9. a

Na področno tekmovanje se je uvrstilo 9 učencev, označeni so odebejeno.

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Cevec Drolc

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Datum: 26. 11. 2016

Tekmovanja se je udeležilo 6 učencev od 6. do 9. razreda, vsi so dosegli priznanja in sicer

Zlato priznanje je dosegel:
Miha Škrlep, 7. b

Srebrno priznanje so dosegli:
Lina Herman, 6. a
Kika Szomi Kralj, 6. c
Ekaterina Mihajloska, 7. c
Rok Pečnik, 9. b
Domen Tisaj, 9. b

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Datum: 19. 11. 2016

Tekmovanja so se udeležili 3 učenci iz 6. in 9. razreda.

Srebrno priznanje je osvojil:

Tristan Vid Baš, 6. c

Čestitke vsem učencem za prikazano znanje.

Mentorica: Nikolaja Mušič

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 9. RAZRED

Datum: 17. 11. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci 9. razreda, skupaj 17 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:
Laura Trček, 9. a

Ana Banožič, 9. c
Miha Kralj, 9. b
Špela Ručman, 9. c
Ana Skok, 9. a
Ella Šimenc, 9. a

Na regijsko tekmovanje so se uvrstili štirje učenci (zapisani odebeljeno).

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Tatjana Knežević

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE BOBER

Datum: 7. 11. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 4. do 9. razreda, skupaj 84 učencev.

Na državno tekmovanje sta se uvrstila Martin Jereb in Jan Keržič. Meje za uvrstitev na državno tekmovanje so postavljene pri:

  • 6. razred – 11 točk in več,
  • 7. razred – 13 točk in več,
  • 8. razred – 13 točk in več,
  • 9. razred – 14 točk in več,

Učenci, ki prejmejo bronasto priznanje so:

4. razred Točke
Jon  Jensterle 9
Žan Lopatič 8
Nejc Petrlin 8
Ajda Potočnik 7
Hana Drenik 8
Ana Medved 7
Mojca Škrlep 9

 

5. razred Točke
Katja Košenina 8
Tjaša Per 9
Eva Jemc 9
Anže Košenina 8
Martina  Markovič 8
Lara Levec Grajfoner 10
Ruby Sicherl Škrjanc 8
Julija  Gregorc 9
Vid Potočnik 9
Kaja  Supej 8
Gaja Paš Šegan 12
Jakob Medved 11

 

6. razred Točke
Jaka Petrlin 7
Tara Zrim Fabjani 8
Ricardo Lucerna 8
Jaka  Zrim 9
Maks Svete 10

 

7. razred Točke
Ekatarina  Mihajloska 10
Ana Pibernik 10
Katja Groznik 10
Anej Žaler 11
David Jagodič 8
Miha Škrlep 11
Luka Janežič 8

 

8. razred Točke
Martin Jereb 13

 

9. razred Točke
Urban Ručigaj 13
Domen Tisaj 13
Maša Matan 10
Jan Keržič 14
Rok Pečnik 11
Nika Pečnik 12
Kaja Koncilija 10
Matej Cimerman 12
LANA MITIC 13
Neli Supej 13

 

DRŽAVNO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 22. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 7. do 9. razreda, ki so na šolskem tekmovanju dosegli ustrezen rezultat: skupaj 13 učencev, od tega 5 učencev iz 7. razreda, 1 učenec iz 8. razreda in 7 učencev iz 9. razreda

Srebrno priznanje je dosegel:
Miha Škrlep, 7. b

Iskrene čestitke.

Mentorica: Lara Kozarski

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ BIOLOGIJE ZA PROTEUSOVO PRIZNANJE

Datum: 19. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci 8. in 9. razreda, skupaj 39 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:
Karin Kumer 9. c
Maša Matan 9. a
Kaja Car 8. b
Jan Jerman 8. b
Martin Jereb 8. a
Ana Gorenc 8. b
Rok Pečnik 9. b
Domen Tisaj 9. b
Naja Šterban 8. b
Nejc Labignan 8. c
Matej Cirman 9. b
Eva Korenjak 8. b
Laura Trček 9. a

Na državno tekmovanje se je uvrstilo pet učencev (zapisani odebeljeno).

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Metka Trobec

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA ANGLEŠČINE ZA 8. RAZTRED

Datum šolskega tekmovanja: 17. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci 8. razreda, skupaj 19 učencev.

Mentorica: Maja Mezgec Kristan

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ZNANJA O SLADKORNI BOLEZNI

Datum: 14. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 6. do 9. razreda, skupaj 19 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli
Tristan Vid Baš, 6. c
Teo Skok, 6. c
Katja Groznik, 7.a
Neja Gašpar, 8.b
Ana Tara Pirnovar, 8. c
Nejc Labignan, 8. c
Rok Pečnik, 9. b
Domen Tisaj, 9. b

Na državno tekmovanje so se uvrstili trije učenci (zapisani odebeljeno).

Vsem učencem čestitamo za prikazano znanje.

Mentorica: Nikolaja Mušič

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ RAZVEDRILNE MATEMATIKE

Datum šolskega tekmovanja: 6. 10. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 4. do 9. razreda, skupaj 100 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:

Ajda Potočnik, 4.b
Nejc Peterlin, 4.b
Ida Kariž, 4.c
Žan Lopatič, 4.b
Nika Starič, 4.c
Sara Blejc Škulj, 4.c
Patricija Sicherl, 4.a

Kaja Supej, 5.č
Jakob Medved, 5.a
Gaja Paš Šergan, 5.č
Katja Košenina, 5.b
Ruby Sicherl Škrjanc, 5.č
Julija Gregorc, 5.č
Tara Kasaš, 5.a

Kika Szomi Kralj, 6.c
Lina Herman, 6.a
David Sedej, 6.b
Rok Vrbetič, 6.c
Maks Svete, 6.c
Riccardo Lucerna, 6.c
Tara Zrim Fabiani, 6.b

Miha Škrlep, 7.b
Ekaterina Mihajloska, 7.c
Katja Groznik, 7.a
Aljaž Goltnik, 7.c
David Jagodič, 7.b

Ana Gorenc, 8.b

Domen Tisaj, 9.b
Rok Pečnik, 9.b
Nika Pečnik, 9.b
Urban Ručigaj, 9.a

Na državno tekmovanje (uvrstijo se lahko od 6. do 9. razreda) se je uvrstilo 6 učencev. Njihova imena so označena z odebeljeno pisavo.

Vsem učencem čestitamo za izkazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski

 

 

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ LOGIKE

Datum: 29. 9. 2016

Tekmovanja so se udeležili učenci od 4. do 9. razreda, skupaj 124 učencev.

Bronasto priznanje so dosegli:

Žan Lopatič, 4.b
Žan Mark Loboda, 4.b
Petja Žaler, 4.c
Nika Starič, 4.c
Ajda Potočnik, 4.b
Nejc Peterlin, 4.b
Mojca Škrlep, 4.b
Jon Jensterle, 4.c
Brina Vita Mauhar, 4.a

Gaja Paš Šergan, 5.č
Kaja Supej, 5.č
Hana Košenina, 5.c
Jakob Medved, 5.a
Julija Gregorc 5.č
Anže Košenina, 5.b
Martina  Marković, 5.a
Nika Oblak, 5.b
Tara Kasaš, 5.a
Arnej Plos, 5.č
Tijan Kompare, 5.c
Eva Burgar, 5.a
Ruby Sicherl Škrjanc, 5.č
David Groznik, 5.c
Tjaša Per, 5.b
Maks Jereb, 5.b
Lara Levec Grajfoner, 5.a

Kika Szomi Kralj, 6.c
Lina Herman, 6.a
Tara Zrim Fabiani, 6.b
Maks Svete, 6.c
Rok Vrbetič, 6.c
Luka Golob Cerar, 6.b
Tajda Jančar, 6.a
Ana Kastelic, 6.c

Miha Škrlep, 7.b
Katja Groznik, 7.a
Ana Pibernik, 7.b
Nejc Kovačič, 7.a
Ekaterina Mihajloska, 7.c
Žiga Vdovč, 7.c
David Jagodič, 7.b

Hana Zrim, 8.c
Neja Gašpar,  8.b
Martin Jereb,  8.a
Katja Tomšič, 8.b
Ana Gorenc, 8.b
Kaja Car, 8.b

Rok Pečnik, 9.b
Matej Cimerman, 9.b
Domen Tisaj, 9.b
Janez Mehle, 9.c
Lana Mitić, 9.c
Jon Žirovnik, 9.c
Nika Pečnik, 9.b

Na državno tekmovanje (uvrstijo se lahko od 7. do 9. razreda) se je uvrstilo 13 učencev. Njihova imena so označena z odebeljeno pisavo.

Vsem učencem čestitamo za izkazano znanje.

Mentorica: Lara Kozarski