Prva zbiralna akcija papirja bo potekala od torka, 15. 11., do petka, 18. 11. 2022 (in ne v prvem tednu po počitnicah, kot je bilo načrtovano), ki bo tokrat izvedena malo drugače.

• Zaradi prenove Slovenske ceste bo zabojnik tokrat izjemoma na šolskem parkirišču pri glavnem vhodu v športno dvorano, zato prosimo, da s previdno vožnjo poskrbite za varnost otrok, ki prihajajo v šolo po Šolski ulici.
    • Odjemalci papirja nam ne morejo več zagotoviti menjave zabojnikov za papir v popoldanskem času, zato bomo papir lahko tehtali samo še dopoldan. Zavedamo se, da bo to nekaterim staršem otežilo sodelovanje, vendar žal nimamo druge možnosti. Zato bomo akcijo zbiranja tudi podaljšali za en dan. Papir bomo zbirali in tehtali:
      • torek od 7.00 do 9.00
      • sreda od 7.00 do 9.00
      • četrtek od 7.00 do 11.00
      • petek od 7.00 do 9.00

Prosimo vas za previdnost, razumevanje in strpnost na šolskem parkirišču, kjer bo potekalo zbiranje.

Prosimo vas, da papir, ki ga boste pripeljali, pripravite v zvitkih, škatlah ali vrečkah, katerih teža ne preseže 5 kg (papir tehtajo in prenašajo tudi otroci, ki ne morejo prenašati velikih, težkih škatel!!!). V kolikor je možno, vas tudi prosimo, da nam pomagate pri prenosu papirja na tehtnico. Zelo bomo veseli vsakega učenca in starša prostovoljca, ki bo pomagal pri tehtanju. Najboljše oddelke in učence prostovoljce bomo nagradili.

Veseli smo, da se akcij zbiranja papirja udeležite v velikem številu in se vam zahvaljujemo za sodelovanje.