V torek, 11.10. 2022 je bil v Domžalah organiziran jesenski kros za učenke in učence od 1. do 9. razreda. Naši učenci so bili zelo uspešni in kar štirinajstkrat so stali na stopničkah. Šolo pa je zastopalo kar 80 učencev in učenk.

Na začetku je bilo kot vedno čutiti nekaj nervoze. Mnogi so prvič sploh bili na takšnem tekmovanju, saj ga ni bilo že dve leti. Starejši se tekmovanja sicer spomnijo predvsem po težki borbi na štartu, da se prebiješ v ospredje. Proga je bila na videz dokaj lahka, pač krogi in nihče ni pričakoval, da bo tisti mini klanček tako zahteven, da o dolžini proge sploh ne izgubljamo besed. Najtežje je bilo seveda tistim, ki so za las zgrešili stopničke, ampak učitelji, ki smo jih zagreto spremljali, smo ponosni prav na vse, tudi na tiste brez medalj, saj so se trudili po svojih najboljših močeh in dokazali vztrajnost, notranjo motivacijo in svoj športni duh, za kar jim iskreno čestitamo.

Aktiv ŠPO

Dobitniki medalj:
Nejc Pavlič, 1. c – 1. mesto
Maša Stojič, 2. c – 1. mesto
Jure Dolinar, 4 .b – 1. mesto
Arne Koren, 5. č – 1. mesto
Brina Nakrst, 5. a – 1. mesto
Maša Sivec, 6. a – 1. mesto
Zala Zrim, 7. b – 1. mesto
Ben Peštaj Zevnik, 2. c – 2. mesto
Kiara Smole, 5. b – 2. mesto
Ana Natalie Dornik, 9. a – 2. mesto
Črt Aleksander Škoberne, 1. b – 3. mesto
Nik Balažic, 6. c – 3. mesto
Petja Mavko, 8. a – 3. mesto
Lina Mehle, 8. c – 3. mesto

Ponosni smo na vse učence, ki ste na krosu zastopali našo šolo in čestitke vsem dobitnikom medalj.